نکاتی در مورد انتخاب لنز دوربین مدار بسته
نکاتی در مورد انتخاب لنز دوربین مدار بسته

نکاتی در مورد انتخاب لنز دوربین مدار بسته

برای لنز دوربین مدار بسته به چه لنزهای فاصله کانونی نیاز داریم؟

راهنما: هر چه تعداد فاصله کانونی لنز دوربین مدار بسته کوچکتر باشد  => میدان دید گسترده تر است.

اگر در دفتر و یا انبار لنز دوربین مدار بسته دارید و می خواهید دید کامل داشته باشید، باید به سراغ  لنز ۲.۸ یا ۴ میلی متر بروید (باعث می شود تا حدودی مشاهده از راه دور گسترده  شود)

شود دیدگاه باریک و اشیاء نزدیک تر شوند).

با ما تماس بگیرید، ما می توانیم به شما در تعیین بهترین لنز با توجه به محل سکونت تان کمک کنیم.

از لنز چند کانونی برای انعطاف پذیری در انتخاب بهترین میدان دید استفاده کنید.

۳: لنز دوربین مدار بسته خود را با مشورت با ما انتخاب کنید. در حال حاضر ما تمام لنز دوربین مدار بسته مورد نیاز شما را در اختیار داریم!

نمودار لنز دوربین مدار بسته و نمودار میدان دید برای کمک به شما در انتخاب اندازه لنز مناسب برای برنامه تان طراحی شده اند. اگر نیاز به اطلاعات اضافی و یا کمک دارید لطفا با ما تماس بگیرید. به خاطر داشته باشید همه دوربین مدار بسته ها فروشی ما  مجهز به لنز ۹۵ درصدی برنامه های کاربردی نظارت هستند.

در طول روز میزان روشنایی به یک صحنه بستگی به زمان روز و شرایط جوی دارد. نور مستقیم خورشید بالاترین کنتراست  را در صحنه  تولید می کند و اجازه می دهد تا حداکثر اشیاء شناسایی شوند. در یک روز ابری و یا پوشیده از ابر، اشیاء صحنه نور کمتری را دریافت می کنند. برای تولید یک تصویر بهینه  لنز دوربین مدار بسته با تنوع گسترده سطح نور (مانند زمانی که خورشید در پشت ابرها پنهان است)، به یک سیستم دوربین مدار بسته خودکار عنبیه نیاز است.

به طور معمول، روشنایی صحنه اندازه گیری شده در فوت کاندل (ftcd) می تواند در  طیف وسیعی از ۱۰۰۰۰ تا ۱ (یا بیشتر) تغییر کند، که بیش تر  از محدوده عملیاتی برای لنز دوربین مدار بسته جهت تولید فیلم های با کیفیت خوب در طول روز است و  مقدار روشنایی در  صحنه بسته به زمان روز و شرایط جوی متفاوت است.

نکاتی در مورد انتخاب لنز دوربین مدار بسته