دوربین مداربسته HDCVI وخدمات ویژه
دوربین مداربسته HDCVI وخدمات ویژه

دوربین مداربسته HDCVI وخدمات ویژه

دوربین مداربسته hdcvi وخدمات ویژه

در این نوع از دوربین  دریافت تصاویر از طریق کابل کواکسیکال صورت می گیرد.

تصاویر با وضوح بسیاربالا را میتوان از طریق کابل کواکسیکال دریافت نمود.

که در نصب دوربین مداربسته hdcvi ممانعتی در استفاده از کابل های مصرفی تا به حال دیده نشده که جز مزیت های خوب این سیستم به شمار می رود .

دوربین مداربسته hdcvi و خدمات ویژه آن را بهتر بشناسید:

یکی از خدمات قابل توجهی که این سیستم  فراهم آمده است ارسال هماهنگی سیگنالی وعدم استفاده از فشرده سازی تصویر است و در نهایت ارسال تصاویر زنده بر روی دوربین مدار بسته می باشد.

جهت ذخیره و جمع آوری و ضبط اطلاعات ورودی طراحی یک سیستم dvr  برای این نوع از دوربین مداربسته hdcvi  یک امر بسیار ضروری است.از دیگر مزیت های این سیستم اشاره می شود به همان کابل کواکسیکال که نیاز به کابل کشی در نصب دوربین مداربسته را در این سیستم ها را برطرف نموده است.

تغییرات چشمگیری که در این نوع از دوربین  دیده شده  به طور مثال جبران نور پس زمینه که به تعادل کنتراست مربوط می باشد و این مشخصه سبب شده تا این تکنولوژی جز قدرتمندترین محصولات محسوب گردد.

و حتی در عرصه ی رقابتی به علت ارزان بودن هزینه و نصب آسان و راحت نیز از دوربین های hd-sdi در این زمینه پیشی گرفته و با وجود تکنولوژی انحصاری  DAHVAپس از گذشت زمان می تواند سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهد.

یکی دیگر از برتری های دوربین مداربسته hdcvi  قابلیت ارسال سیگنال به صورت ۲ مسیره می باشد.در عین حال که با سیگنال ویدیویی هم مطابقت و هماهنگی دارد.

استفاده از دستگاه dvrویژگی خاصی را به سیستم دوربین مداربسته hdcvi می دهد. بدین ترتیب که شما با استفاده از عملیات دستگاه dvr می توانید هر تغییری که مد نظرتان بود منجمله : فوکوس بر تصاویر و حتی حرکت تصاویر و…را داشته باشید.

خرید محصولات در وب سایت : بایمن کالا 

وب سایت تخصصی سیستم های امنیتی : شرکت روش اندیشه مطلق