مقالات بایمن کالا
نظارت بر جایگاه های سوخت با کمک دوربین مدار بسته

نظارت بر جایگاه های سوخت با کمک دوربین مدار بسته

پمپ ها یک نقطه اصلی برای جرم و جنایت می باشند. صاحبان جایگاه های سوخت می توانند با کمک دوربین های مدار بسته بر جایگاه خود نظارت کامل داشته باشند. به این معنی که آن ها می توانند پلاک ماشین فردی که در حال سرقت می باشد را ببینند و آن ها مجبور به قرار دادن کارکنان خود در معرض خطر برای جلوگیری از آن فرد نیستند. نظارت بر پمپ های بنزین توسط دوربین های مدار بسته در فضای باز, یک کار بزرگ امنیتی به حساب می آید.

برای بسیاری از صاحبان جایگاه های سوخت هیچ چیز مهم تر از ایمنی و جان کارکنان نیست. آن ها نمی خواهند که کارکنانشان با مهاجمین درگیر شده و یا به دنبال آن ها بروند. زمانی که حرف از زندگی و جان کسی به میان می آید مبلغ پول بنزین چه ارزشی می تواند داشته باشد؟ برای مالک جایگاه ایمن نگه داشتن کارکنان به اندازه طلا ارزشمند است و استفاده از دوربین مدار بسته در جایگاه  ایمن ترین و مناسب ترین راهکار محسوب می شود.

هنگاهی که شما اقدام به نصب دوربین مدار بسته در اطراف جایگاه خود می کنید, همراه با توانایی مشاهده از راه دور و نظارت بر کل جایگاه این اطمینان خاطر را به کارکنان خود می دهید که آن ها مجبور به مقابله با سارقان نیستند چرا که سیستم نظارتی و امنیتی دوربین مدار بسته مراقب آن ها است.

مشاهده تصاویر دوربین مدار بسته از راه دور این امکان را برای شما فراهم می کند که ببینید آیا کارمند شما در خطر است یا نه. اغلب برای یک کارمند تماس گرفتن با پلیس و یا حتی فشار دادن دکمه زنگ خطر در هنگام سرقت, تقریباً غیر ممکن است. با این شرایط زمانی که شما شاهد این جریان باشید می توانید با پلیس تماس گرفته و در اسرع وقت و حتی قبل از خروج سارق او را به تله بیندازید.

کارشناسان شرکت نگاکو می توانند شما را در زمینه دوربین مدار بسته راهنمایی نمایند.

دوربین مدار بسته

نظارت بر جایگاه های سوخت با کمک دوربین مدار بسته