مقالات بایمن کالا
HD-TVI در مقایسه با عملکرد دوربین مدار بسته HD CVI

HD-TVI در مقایسه با عملکرد دوربین مدار بسته HD CVI

به عنوان یک رسم مشهور، صنعت ایمنی شروع به تولید دوربین های HD و Full HD برای پاسخگویی به خواسته های بازار های نظارت ویدیویی با کیفیت بسیار بالا، کرد. سیستم های نظارتی امروزه دوربین مدار بسته HDCVI  را به عنوان هسته اصلی تکنولوژی خود دارند که در حال حاضر رهبر و پیشگام در بازارسیستم های نظارت آنالوگ است. با توجه به عدم وجود رقابت وارد بازار کرد این تکنولوژی که تنها چندی پیش وارد بازار شده بود، بازار را به دست گرفت. تکنولوژی HD CVI ، ضبط ویدیویی ۷۲۰p HD و full HD 1080P را پشتیبانی می کند.

دوربین مدار بسته HD CVI در بسیاری از دستگاه های ضبط DVR و دوربین های مقاوم به شرایط آب و هوا، دوربین های مقاوم در برابر خرابکاری به کار برده شده است. از آنجایی که سیستم HDCVI  نباید کابل آنالوگ را تغییر دهند. هزینه های راه اندازی سیستم دوربین مدار بسته HDCVI، بسیار پایین ترهستند.

سیستم های نظارت با کیفیت بالا بر دوران ۳G حکمرانی می کند، کابل انتقال داده های ویدئویی را تا حد زیادی بهبود داده است. در حال حاضر با این فن آوری جدید ۴G  باید در نظر گرفت که در آینده زندگی مردم تغییر خواهد کرد. سیستم های نظارت با کیفیت بالا برای کاربردهای شخصی اساسا از آخرین ترفند ها هستند. وضوح باید بی همتا باشد. پشتیبانی از کارکردهایی مانند جبران نور پس زمینه (BLC)، WDR و عملکردهایی برای تعادل مناطق با رنگ زمینه بالا، وضوح بی همتا، سیستم های نظارت دوربین مدار بسته HDCVI را در بازار جز قدرتمند ترین سیستم ها ساخته است.

اما فراموش نکنید که یک صنعت جدید سیستم های نظارت استانداردHD  وجود دارد که HDTVI نامیده می شود، که توانایی تسلط بر بازار سیستم های HD دارد زیرا این یک تکنولوژی منبع باز است و به DAHUA اختصاص دارد. بنابراین تکنولوژی HDTVI  به وسیله ی هر تولید کننده در بازار به تصویب خواهد رسید. در آینده، پتانسیل برای سیستم های نظارت توسعه کسب و کار بر اساس سیستم های آنالوگ HD پایه گذاری خواهد شد و بنابراین بازار احتمالا این گونه تقسیم خواهد شد: تعداد کمی از مشتریان خبره و فهمیده به خرید سیستم های مانیتورینگ HD-SDI ادامه خواهند داد، برخی دیگر از آنها سیستم هایدوربین مدار بسته HDCVI  با قیمت متوسط و پایین را خواهند خرید، و بسیاری از افراد که هنوز سیستم آنالوگ قدیمی را تغییر نداده اند احتمالا بر رویHDTVI تمرکز خواهند کرد که یک سیستم نظارتی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت را فراهم خواهد می آورد.

چرا HDTVI بهترین کیفیت/قیمت را خواهد داشت؟ خب، بزرگ ترین دلیل رقابت است. همان گونه که رقابت هر دو محصول مدام بیشتر می­شود، محصولات به طور مداوم بهبود خواهد یافت و کاهش قیمت خواهد داشت. ما انتظار داریم که بازار هر سه سیستم را خواهد پذیرفت، اما ممکن است در طی سال هایبسیاری سیستم های نظارت HDTVI در بسیاری از خانه و تجارت یافت شود.

HD-TVI در مقایسه با عملکرد دوربین مدار بسته HD CVI