مقالات بایمن کالا
راهنمای خرید انواع دوربین مدار بسته

راهنمای خرید انواع دوربین مدار بسته

حتما به هنگام خرید دوربین مداربسته با صدها گزینه مواجه شدید و این مسئله خرید را برای شما دشوار کرده است. تجهیزات سیستم های دوربین مداربسته در حال حاضر کوچک تر و ارزان تر، رضایت بخش تر و به صورت پک به همراه همه تجهیزات جانبی موجود هستند. این برای شما به عنوان خریداری که گزینه های انتخاباتی بالایی را در مقابل خود دارد که قبلا وجود نداشت بسیار عالی است. هرچند، میلیون ها گزینه انتخابی وجود دارد و می تواند گفتن تفاوت میان دو محصول خاص اگر شما برای بار اول است که با صنعت امنیت و دوربین مداربسته درگیر شده اید بسیار گیج کننده باشد. شما در این جا با کلمات، انواعدوربین مدار بسته ومحصولات و اطلاعاتی که شما تا به حال هم نشنیده اید روبرو خواهید شد اما نگران نباشید. در این جا ما به کمک شما می آییم و این فرآیند را برای شما راحت تر می کنیم. مطمئن باشید که همیشه پشتیبان شما خواهیم بود. در صورت داشتن سوال در هنگام خواندن این دستورالعمل با ما تماس بگیرید و ما تا آن جایی که امکان داشته باشد به شما کمک می کنیم. هم چنین بخش مقالات دوربین مداربسته نگاکو و آموزش دوربین مدار بسته و هم چنین بخش راهنمایی نصب دوربین مداربسته به شما کمک موثری در آشنایی با لغات تخصصی خواهد کرد.

انواع دوربین مداربسته

دوربین مدار بسته دارای شکل ها، اندازه ها و انواع مختلفی هستند برای هریک از انواع دوربین هایی که مجموعه ای از ویژگی های مختلف است برای محیط های مختلف دارا است. یکی از این گزینه ها ی زیر را انتخاب کنید تا در مورد هرتنوع از این دوربین مداربسته های گوناگون بیشتر یاد بگیرید.

اطلاعات کلی

این بخش به شما کمک می کند تا به درک درستی از ویژگی های دوربین مدار بسته و تاثیرات آن برروی عملکرد دوربین برسید.

قدرت تحلیل انواع دوربین مداربسته دیجیتال و یا کیفیت تصویر با استفاده از شماری از خطوط افقی و چیپ دوربین مدار بسته ، به دست می اید و خطوط تلویزیونی راه حل  و یا TVL نامیده می شوند. به طور طبیعی هر چقدر TVL بالاتر باشد کیفیت تصویر بهتر خواهد بود.

کیفیت تصویر استاندارد: ۳۸۰ تی وی ال – ۴۲۰تی وی ال
کیفیت تصویر بالا :۴۸۰ تی وی ال – ۵۲۰تی وی ال
کیفیت تصویر بسیار بالا : ۵۴۰ تی وی ال-۷۰۰۰ تی وی ال
ال ای دی های مادون قرمز به دوربین مدار بسته این امکان را می دهند تا در محیط تاریک با ارتعاش نور مادون قرمز قابلیت دید در شب داشته باشند. این نور منعکس کننده سطوح در تاریکی است و با استفاده از چیپ دوربین مدار بسته سنسوری که امکان را برای دید می دهد  به گونه ای که انگار محیط با نور قابل مشاهد روشن شده است می دهد، صورت می گیرد.

ال ای دی ها: هر چقدر میزان ال ای دی بیشتر باشد، دید دوربین مدار بسته در محیط های با نور پایین بهتر خواهد بود
دامنه روشنایی: منعکس کننده حداکثر فاصله تا هر شی قابل مشاهده در شب است.
مقاوت در برابر خرابی بستگی دارد به این که آیا انواع دوربین مدار بسته تحت تاثیر پلاستیک سخت و یا ماده ای فلزی قرار گرفته است که این سبب خرابی سیستم می شود. اگر یک دزد و یا سارقی بخواهد وارد منزل شما شود آن ها سعی به خراب کردن و یا شکستن دوربین ها می کنند که این ها قابل دیدن نیستند.

راهنمای خرید انواع دوربین مدار بسته