مقالات بایمن کالا
دوربین مداربسته AHD به چه کاربرانی توصیه می گردد

دوربین مداربسته AHD به چه کاربرانی توصیه می گردد

دوربین مداربسته AHDجزمحصولات پرفروش محسوب می شود.

از گذشته تا به امروز ازدوربین های مداربسته ی آنالوگ و تحت شبکه به طور یکسانی استفاده می شد اما با ورود دوربین های شبکه ای مختلف به عرصه رقابتی دوربین هایAHD  کمی نسبت به دوربین های سنتی میان عموم رواج بیشتری یافت .علت رواج این دوربین مداربسته بر می گردد به قدرت تطبیق پذیری آن و کیفیت بسیار واضح تصویر .

دراین قسمت قصد داریم تا شما را با انواع دوربین مداربسته AHD آشنا سازیم :

دوربین مداربسته AHD دام :

این دوربین قابلیت این را دارد که تصاویر را با کابل های معمولی انتقال دهد که با توجه به کابل مصرفی کم هزینه برای کاربر بسیار هم مقرون به صرفه خواهد بود.دارای بدنه ای کاملا فلزی و ضد ضربه می باشد که این مورد هم از حسن های قابل توجه این سیستم است. همچنین دارای لنز ورزولوشن فوق العاده قوی است که می تواند وضوح تصویر را برای کاربر چندیدن برابر کند.

دوربین مداربسته AHD  دید در شب :

قابلیت های این دوربین نیز همانند دوربین دام می باشد.

دوربین مداربسته AHD دید در شب ۲ مگاپیکسلی :

این دوربین همانطور که از نوع پیکسل آن مشخص است از کیفیت تصویری بسیار بالایی برخوردار است.و تفاوت دیگری که این دوربین دارد قابلیت انتقال تصاویر به فواصل دورتر است.

بارزترین ویژگی که در دوربین مداربسته AHD دیده شده تصاویر با همان سرعتی که دریافت می شوند با همان سرعت هم انتقال داده می شوند. یعنی دریافت تصاویر بدون کوچکترین تاخیر وحتی ذره ای کاهش وافت در کیفیت تصویر.

با بررسی این ویژگی های اختصاصی در دوربین مداربستهAHD می توان گفت که در بحث این سیستم های نظارتی بحث کیفیت و انتقال تصویر و حتی نوع لنز در این دوربین های امنیتی بسیار مطرح است و به دلیل همین مزیت های منحصر به فرد است که جز محصولات پر تقاضا محسوب می شود.پس با توجه به مزیتهای فوق می توان گفت که دوربین AHD بیشتر مورد استفاده ی افرادی است که کیفیت تصویر و رزولوشن تصویر برایشان از اهمیت بسزایی برخورداراست.

و با توجه به این که قابلیت انتقال تصاویر در فواصل دورتر نیز وجود دارد پس این دوربین مداربسته برای افرادی که از محل نظارتی خود دورهستند بسیار کاربرد دارد.و نیز نوع لنز که نشان دهنده ی زوم و فوکوس دقیق برجزییات تصویر  است در این دوربین ها به خوبی دیده شده و همچنین برای افرادی که قصد نظارت مستقیم و دقیق دارند بسیار مفید فایده هستند.

حتی دوربین مداربسته برای کاربرانی که فرصت مطالعه و بررسی محیط را در طول روز ندارند نیز بسیار کاربرد داشته  طوری که فرصتی برای آنها مهیا شده تا  با کمک این دوربین ها دید واضحی در شب داشته باشند.

دوربین مداربسته AHD به چه کاربرانی توصیه می گردد