مقالات بایمن کالا
دوربین مداربسته خوزستان

دوربین مدار بسته خوزستان
 

دوربین مداربسته یک دستگاه الکترونیکی است که تصاویر را دریافت کرده و به یک دستگاه ضبط کننده یا نمایش دهنده انتقال می دهد. دوربین های مداربسته معمولا دو کاربری اصلی دارند:

کاربری امنیتی: از دوربین مداربسته برای افزایش امنیت محل نصب استفاده می شود. این افزایش امنیت می تواند شامل پیشگیری یا پیگرد اعمال مجرمانه باشد.

کاربری نظارتی: از دوربین مداربسته برای نظارت بر عملکرد افراد یا تجهیزات استفاده می شود.

دوربین های مداربسته معمولا از تجهیزات مشترکی ساخته می شوند. مهمترین بخش یک دوربین مداربسته چیپ تصویر آن است. این چیپ تصویر وظیفه تبدیل رشته های نوری به اطلاعات دیجیتال را برعهده دارد. قیمت دوربین های مداربسته با توجه به قابلیت های آنها و کیفیت ساختشان متغییر باشد.

خط مشی شرکت
کیفیت: ارائه خدمات و محصولات با بالاترین کیفیت اصلی ترین هدف ماست. با توجه به نگاه بلند مدت این شرکت بـه بازار، بهترین روش برای جلب حداکثری رضایـت مشتری ارائـه کیفیت در خورد برای محصولات و خدمات است.
اعتماد سازی: اعتماد مشتریان برای ما به عنوان بزرگترین سرمایه مـعنوی این شرکت مـطرح می شود و تـمام تلاش خود را برای جلب حداکثری اعتماد مشتریان به کار می گیریم.
تناسب کیفیت و قیمت: طبیعتا ارائه خدمات با کیفیت برای مشتریان پر هزینه خواهد بود، با ایـن حال تلاش شرکت روش اندیشه مطلق بر آن است تا این کیفیت خدمات از رقابتی بودن هزینه ها آنها نکاهد و امکان عرضه محصولات و خدمات با کیفیت برای تمامی مشتریان مهیا باشد.
افزایش اطلاعات و به روز بودن: عرصه تجهیزات حفاظتی بـه سـرعت در حـال تغییر و پیشرفت است، از ایـن رو بـه روز رسانـی دائـمی تـجهیزات و آمـوزش نیروی انـسانی بــه یـکی از خـط مــشی هــای اصلی ایـن شـرکت تبدیل شده است.
شفاف سازی مالی: شفاف سازی مالی بـا هـدف جلب رضایت مشتری و اعـتماد سـازی صورت مـی گیرد. شرکت روش انـدیشه مـطلق محصولات خـود را از بین بـرنـدهای معتبر و بـا بـازاری شفاف انتخاب مـی کند تا از ایجاد ابـهام بـرای مشتریان در زمان انتخاب محصولات بکاهد.

دوربین مدار بسته خوزستان